Par mums

Kompānijas grupa Marikonta UAB (turpmāk Marikonta Group) tika nodibināta 2002. gadā. Kompānija ir bijusi kuģu līniju agents Lietuvā un citās Baltijas valstīs kopš dibināšanas brīža. Kompānijai ir vairāk nekā 10 gadus pieredze līniju aģentēšanas biznesā. Pieredzējušais kompānijas menedžments ir plaši pazīstāms Baltijas valstu kuģošanas vidē Pašlaik Marikonta Group nodarbina 10 peredzejušus darbiniekus.
Kompānijas biroji atrodas kuģošanas biznesa rajonos ostas pilsētās Klaipēdā (Lietuvā), Rīgā (Latvijā) un Tallinā (Igaunijā).

Mūsu priekšrocības.
Labi funkcionējošs aģentūru tīkls, kas aptver visas Baltijas valstis.
Pieredze līniju un ekspedīcijas biznesā.
Pilna multimodālo pakalpojumu pakete.
Vietējo tirgus darbības un tradīciju pārzināšana.

Pašlaik  “Marikonta”parstāv vispasaules konteineru pārvadājumu līniju “ Hyundai Merchant Marine” Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.


HYUNDAI MERCHANT MARINE (HMM)
HMM ir integrētās loģistikas uzņēmums, kas izmanto kravu pārvadājumiem apmēram 160 moderno kuģu. HMM piedāvā globālo servisa pakalpojumu nodrošinājumu,  izvērstu loģistikas centru tīklu, vadošo IT sistēmu pielietojumu  kuģošanas nozarē, profesionāla un labi apmācīta personāla pakalpojumus, kā arī uzņēmums nemitīgi veic pasākumus augstas klases transporta pakalpojumu nodrošināšanai.
HMM ir izveidojusi globālo biznesa tīklu ar četrām galvēnajām mītnēm, 28 meitasuzņēmumiem, 76 filiālēm, sešām ārvalstu pārstāvniecībām un 10 koordinācijas birojiem. Uzņēmums tiek uzskatīts par vienu no pasaules augstas klases integrētas loģistikas uzņēmumiem  ar  mērķi nodrošināt  servisu atbilstoši tirgus izmaiņu tendencēm, efektīvu organizāciju, vislabākiem darbiniekiem un mūsdienīgām interneta sistēmām.
HMM pārvadā valstiski svarīgas stratēģiskās kravas, piemēram, jēlnaftu, dabasgāzi, dzelzs rūdu, ogles un dažādas specializētas kravas, kā_arī importa un eksporta preces.
Uzsākot darbību ar trim VLCC ( Very Large Crude Carrier) klases kuģiem  1976. gadā, kompānija ir nostiprinājusi savu konkurētspēju, apgūstot jaunus servisa segmentus, piemēram, beramkravu kuģu, sauskravu kuģu, konteinerkuģu, sašķidrinātas dabas gāzes vedēju (LNG kuģu) izmantošanu, kā arī speciālo tankkuģu ekspluatāciju. HMM ir stabila biznesa struktūra, kas var izturēt nozares svārstības un veiksmīgi darboties dažādos  biznesa segmentos.
HMM ir sertificēta kompānija, tās darbība atbilst  ISO 14001, ISO 9002 standartiem un ISM kodeksa prasībām.
Informāciju par Hyundai Merchant Marine jūs varat atrast HMM māja lapā – www.hmm21.com